У Запоріжжі кількість загиблих внаслідок російського авіаудару, якого противник завдав сьогодні, 5 травня, збільшилася до 12. Керівник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров постійно оновлює дані про кількість постраждалих. Станом на 21:00 по медичну допомогу вже звернулися 37 осіб, і поранені продовжують звертатися, інформує FREEДОМ.
Також Іван Федоров оголосив, що 6 травня у Запоріжжі буде день жалоби.
Зазначимо, окупаційна армія вдарила по обласному центру чотирма КАБами, а також “Шахедами”. Пошкоджено сім багатоквартирних будинків, кілька підприємств, складські приміщення, СТО. Аварійно-рятувальні роботи тривають.
“Цинічний удар по об’єктах у Запоріжжі. Чотири керовані авіабомби. Після влучання ворог навмисно почав повторно атакувати об’єкти “Шахедами”. І дуже тривалий час рятувальники та працівники комунальної служби не могли підійти до локації”, — розповіла секретарка міської ради Запоріжжя Регіна Харченко.
Читайте також: Трьома ФАБами росіяни вдарили по центру Краматорська — є жертви та руйнування (ФОТО)
Нагадаємо, армія РФ сьогодні, 5 травня, вдарила по Запоріжжю.














