Пошкоджено та знищено вагони: залізничну інфраструктуру в трьох областях України атакувала армія РФ (ВІДЕО)

Наслідки удару РФ по поїзду в Сумській області, 15 березня 2026 року. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Армія РФ у ніч на сьогодні, 5 травня, атакувала залізничну інфраструктуру України. Зокрема, удари зафіксовано в Харківській, Полтавській та Дніпропетровській областях. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з питань відновлення — міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, інформує FREEДOM.

На Харківщині ворожий БпЛА атакував і знищив вагон.

“Але головне — люди в безпеці. Спрацював моніторинговий центр, завдяки чому провідниця вчасно перейшла в мобільне укриття. Локомотивна бригада також була убезпечена. Попередньо — без постраждалих”, — зазначив Кулеба.

Водночас на Полтавщині російський безпілотник влучив між коліями поруч із тепловозом. Обійшлося без постраждалих. Пошкоджено вагон.

Ще один удар було завдано по станції на Дніпропетровщині. Під час атаки російського БпЛА пошкоджено електровоз, який знаходився на колії. Поїзд завчасно було зупинено. Працівники залізниці перебували в укритті. Постраждалих немає.

Читайте також: Війська РФ вдарили по залізниці на Харківщині, пошкоджені потяги та будівля вокзалу (ФОТО)

Як повідомлялося, 23 квітня Росія завдала удару по залізничній інфраструктурі Кривого Рогу. 

Прямий ефір