500 тис. убитих солдатів стане критичною точкою, яка спричинить незворотні процеси для режиму РФ — думка

Російські окупанти. Фото: ukrinform.ua

Критичною точкою для російських громадян може стати досягнення позначки в 500 тис. убитих солдатів, що може спровокувати незворотні процеси для режиму. Ця точка, ймовірно, буде досягнута вже після президентських виборів. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політик, лідер міжнародного руху “Говорите Громче!” Андрій Сидельников. 

“Так чи інакше, повномасштабне вторгнення триває вже майже два роки, сотні тисяч росіян загинули в цій несправедливій війні. І щодня війна приходить у той чи інший дім у Росії. Але поки що критична точка, кількість убитих “мобіків”, ще не набрана. Я вважаю, що критичною точкою відправлення буде 500 тис. убитих, ось тоді можуть початися незворотні процеси для влади”, — сказав він. 

На його думку, з більшою ймовірністю це станеться після так званих “виборів” Путіна, з огляду на щоденні втрати.

“До виборчого циклу влада може з цього приводу не турбуватися, а далі — вигадуватимуть нові речі, закручуватимуть гайки”, — наголосив він.

Сидельников акцентував, що репресивна машина не може просто зупинитися за бажанням, оскільки нею керує не одна людина, а вся система.

“Тому систему необхідно викорчовувати. І всі, хто має причетність до цієї системи, надалі мають отримати заслужене покарання. І вже тим більше ті кримінальники, яких Путін випустив для вбивства мирних громадян України”, — підсумував Андрій Сидельников.

Читайте також: Путін не планує завершувати війну, тому нова мобілізація — лише питання часу: про можливі наслідки для режиму висловився Осовцов

Прямий ефір