17 млрд гривень на облаштування кордонів з РФ та Республікою Білорусь враховані у держбюджеті на 2022 рік, – Шмигаль (ВІДЕО)

Фото Урядовий портал

У держбюджеті України на 2022 рік передбачено 17 млрд гривень на інженерне облаштування кордонів із Російською Федерацією та Республікою Білорусь.

Про це повідомляє UA із посиланням на засідання Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Рахманіна, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що фактично фінансуватиметься інженерне облаштування держкордонів з РФ та Республікою Білорусь.

“21 жовтня ми ухвалили концепцію державної цільової правоохоронної програми з облаштування державного кордону. Розробили відповідні постанови, згідно з якими у 2022 році фінансування цієї програми в основному планується через Міністерство інфраструктури – обсягом 15,9 млрд гривень, а через Держприкордонслужбу – 1 млрд гривень. Додатково рішеннями уряду від 15 і 24 жовтня виділено 205 млн гривень з резервного фонду. З них 175 млн гривень – на посилення більш вразливих ділянок кордону України з Республікою Білорусь і 30 млн гривень – на кордон з РФ”, – пояснив Шмигаль.

Нагадаємо, нові українські військові бази створять у Бердянську та Очакові.

Читайте також: Міністр оборони назвав ескалацію вірогідним сценарієм

Прямий ефір