У штаб-квартирі НАТО обговорили реформування оборонної сфери України

Учасники засідання підняли основні питання оборонної та безпекової політики

uatv
15.05.2018

Фото з сайта mil.gov.ua

У штаб-квартирі НАТО 14 травня відбулося засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки з Україною у форматі Процесу планування та оцінки сил (ППОС).

Про це повідомили у прес-службі Міноборони України.

У заході взяла участь українська делегація чолі з заступником міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком.

“Учасники засідання наголосили на важливості посилення демократичного цивільного контролю над Збройними силами України та іншими військовими формуваннями, прозорості та підзвітності в діяльності складових сектору безпеки і оборони, впровадження стандартів НАТО, а також підтвердили готовність країн-членів Альянсу всебічно сприяти реалізації завдань реформування оборонної та безпекової сфер нашої держави”, – розповіли у Міноборони.

Крім того, під час засідання сторони обговорили основні питання оборонної та безпекової політики України, стан та перспективи їхнього розвитку, фінансові та економічні аспекти, а також участь у миротворчих операціях.

Нагадаємо, помічник держсекретаря США прокоментував політику “відкритих дверей” щодо вступу України в НАТО. За його словами, зараз розглядається, в якій формі буде висловлена позиція щодо підтримки цієї політики під час саміту НАТО у Брюсселі.

Джерело UATV
дата 15.05.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV