Найбільше хворих коронавірусом українців у віковій категорії 30-49 років, – Ляшко (ВІДЕО)

uatv
27.03.2020
Фото Укрінформ

Серед українців, у яких виявили коронавірус, найбільше людей вікової категорії від 30 до 49 років, а найменше – старших за 65 років.

Про це повідомив під час брифінгу про заходи із протидії поширенню коронавірусу головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, інформує UATV.

Він наголосив, що серед хворих представники категорії 30-49 років становлять майже 30%. При цьому людей віком від 19 до 29 років – 17%, 50-65 років – 30%, а також 6% – вікова група 65+.

“Тобто ми бачимо, що серед усіх, хто хворіє, представники вікової групи від 18 до 49 років становлять майже 50%. Це свідчить про те, що старша вікова група все ж прислуховується до порад Міністерства охорони здоров’я, уряду, виконує карантинні заходи та обмежує свою мобільність. Люди від 18 до 49 років ще зневажливо ставляться до загрозливої ситуації, яка нависла над усім світом, зокрема над Україною”, – зазначив Віктор Ляшко.

За словами головного санітарного лікаря, ми маємо враховувати помилки низки країн Євросоюзу і не допустити повторення такої ситуації у нас.

“Ми маємо дивитися і бачити, що відбувається у країнах Європейського Союзу. Ми зробили превентивні заходи набагато раніше. Ваше завдання – дотримуватися того, що вам рекомендують. Ми не повинні допустити повторення ситуації, яка є в Італії, Іспанії, Франції”, – додав Ляшко.

На запитання про зростання числа українців, які захворіли, Віктор Ляшко відповів, що така кількість є прогнозованою. Проте насторожує велика частка людей працездатного віку серед тих, хто захворів.

“Тому можливо потрібно буде переглянути наші заходи і внести зміни до карантину, щоб вплинути на цю вікову групу”, – зазначив він.

LIVE | Брифинг о мерах по противодействию распространению коронавируса

Опубліковано ДОМ Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 27 березня зафіксували 218 випадків коронавірусу.

Джерело UATV
дата 27.03.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV