МЗС висловлює протест через обшуки та затримання шістьох кримських татар

uatv
07.07.2020
Фото UATV

В незаконно анексованому Криму сьогодні, 7 липня, після обшуків затримали щонайменше шістьох громадян України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, інформує UATV.

“Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з новою хвилею незаконних обшуків і затримань кримських татар, здійснених сьогодні російською окупаційною владою у різних районах АР Крим. За наявною інформацією, за результатами обшуків були незаконно затримані щонайменше шість громадян України – Еміль Зіядінов, Ісмет Ібрагімов, Алім Суфьянов, Сейран Хайретдинов, Олександр Сізіков, Вадим Бектеміров, Зекірья Муратов“, – йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що такі дії російської сторони є продовженням репресивних практик проти громадян України. До того ж обшуки проводилися у будинках кримчан, які сповідують іслам. Це може свідчити про переслідування за релігійною ознакою.

В МЗС України закликали РФ дотримуватися своїх міжнародно-правових зобов’язань як держави-окупанта, зокрема, припинити репресії проти місцевого населення окупованого півострова.

Також у відомстві закликали міжнародне співтовариство продовжувати активно виступати на захист прав і свобод мешканців незаконно анексованого Криму та посилювати тиск на Росію, щоб країна-окупант припинила порушувати права людини на півострові.

Читайте також: Кримського татарина, який заявив про тиск ФСБ, звинуватили “у наданні неправдивих свідчень”

Джерело UATV
дата 07.07.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×