Ліквідація ДТП і пошук потерпілих: ДСНС передали 80 рятувальних автомобілів (ВІДЕО)

uatv
28.10.2020
Фото ДСНС

Держслужба з надзвичайних ситуацій отримала 80 нових автомобілів. Вони обладнані пневмодомкратами, електропилами, реанімаційними наборами першої домедичної допомоги та багатьма іншими інструментами, що допоможе рятувальникам ліквідувати наслідки ДТП і надзвичайних ситуацій, а також шукати постраждалих.

“Це можливість надавати домедичну і протишокову допомогу постраждалим у результаті ДТП, де боротьба за життя йде на лічені хвилини, а іноді навіть менше. Тому вкрай важливо, щоб були всі інструменти для того, щоб можна було боротися, захищати і врятувати людські життя”, – розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

На легких і маневрених машинах рятувальники зможуть швидко дістатися до місця події і відразу надати першу допомогу. А розробити рятувальну операцію ще в дорозі допоможуть нові планшети.

“Для рятувальників є підказки, як діяти під час ліквідації ДТП, в які потрапляють електромобілі або автомобілі з альтернативним паливом – газ. Є фотографія, де бажано різати, де небажано різати, де є небезпечні місця для різання”, – відзначає фахівець департаменту ресурсного забезпечення ДСНС Дмитро Полярош.

У держслужбі з надзвичайних ситуацій автомобілі вже встигли охрестити “ангелами-рятувальниками”. Вони працюватимуть на основних автомагістралях країни і на аварійних ділянках. До кінця року в межах програми підвищення рівня безпеки на дорогах до цих 80 автомобілів “приєднається” ще 59.

Нагадаємо, раніше ДСНС отримала 17 спеціальних аварійно-рятувальних авто.

Джерело UATV
дата 28.10.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×