Компанія SpaceX успішно запустила на орбіту телекомунікаційний супутник (ВІДЕО)

Його в прямому ефірі відстикували від другого ступеня й розмістили на орбіті через 32 хвилини після старту

uatv
07.08.2018

Фото з сайта Радіо Свобода

7 серпня о 08:18 ранку з майданчика SLC-40 бази ВПС США на мисі Канаверал у штаті Флорида стартувала ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX, яка вивела на орбіту телекомунікаційний супутник для оператора PT Telkomunikasi з Індонезії.

Про це повідомляє УНН.

Місія називається Merah Putih.

Супутник в прямому ефірі відстикували від другого ступеня й розмістили на орбіті через 32 хвилини після старту. Прискорювач м’яко посадили на плавучу платформу в Атлантичному океані приблизно за 600 км від місця старту.

Супутник Telkom-4 розроблено й зібрано в каліфорнійському Пало-Альто на потужностях компанії SSL. Його вага – близько 5800 кг, а очікуваний період роботи – 15 років. Апарат розмістили на геостаціонарній орбіті над 108-м меридіаном, звідки він забезпечить інтернет- і телефонний зв’язок для Індонезії, Індії та інших регіонів Південно-Східної Азії.

Запуск ознаменував перше повторне використання SpaceX модернізованого першого ступеня Falcon 9 Block 5 , яка була побудована для щонайменше 10 повторних запусків, з перервами на ремонтні роботи між місіями.

Раніше космічна “вантажівка” Dragon Ілона Маска приводнилася в Тихому океані.

Джерело УНН
дата 07.08.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV