Україна активно працює над питанням спільного виробництва Patriot — деталі від Маркарової

Оксана Маркарова. Фото: facebook.com/oksana.markarova

Київ продовжує переговори з розробниками американських систем ППО Patriot про спільне виробництво комплексів і ракет до них. Як повідомила в інтерв’ю “Європейській правді” посол України в США Оксана Маркарова, щодо цього питання вже відбулися дві зустрічі із залученням зацікавлених українських та американських бізнес-кіл, інформує FREEДОМ.

“Patriot — це не один виробник, це кілька виробників, які виготовляють різні частини системи. Ми активно працюємо [щодо питання спільного виробництва Patriot]. Ми повинні почати самі виробляти дуже багато як мінімум складових, а як максимум — уже завершених деяких продуктів. Ми розуміємо, що навіть після нашої перемоги Росія нікуди не подінеться. Тому це велике глобальне стратегічне завдання, і якраз це великий елемент економічного співробітництва, але також і підвищення боєздатності й тих можливостей, які потрібні Україні зараз, негайно”, — зазначила Оксана Маркарова.

Читайте також: Підтримка української ППО може бути розширена: Німеччина закликає передавати засоби для захисту українського неба від російських ударів (ВІДЕО)

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що українське виробництво зброї має щомісяця зростати додатково до постачання зброї від партнерів.

Прямий ефір