Економіка України може почати рости в наступному році, – радник президента (ВІДЕО)

uatv
20.11.2020
Фото з сайта file.liga.net

Через пандемію коронавірусу економіка України, як і всіх інших країн світу, сильно постраждала. Проте прогнози експертів свідчать про те, що наступний рік буде роком зростання, зокрема й для України.

Про це повідомив радник президента з економічних питань Олег Устенко в ефірі програми “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом“.

“Якщо дивитися на логіку процесу, на ті прогнози, які виставляє велика частина експертних спільнот, велика частина міжнародних інституцій, Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, то можна побачити, що загальне очікування полягає в тому, що наступний рік – це рік зростання”, – розповів Устенко.

Він зазначив, що це означає, що пандемія коронавірусу якщо і не закінчиться, то буде зупинена.

“Тому прогноз оптимістичний, оскільки більша частина провідних фармацевтичних компаній сказали про те, що вони завершують останні етапи розробки вакцини. Ось-ось вона повинна надійти на ринок, а це значить, що пандемію вдасться якщо не перемогти, то як мінімум зупинити і знизити ось ці ризики, пов’язані із зараженням. А це означає, що світова економіка вийде на траєкторію більш сталого економічного зростання. І Україна як експортно-залежна економіка, яка половину свого валового продукту отримує за рахунок експорту, почне відчувати себе краще”, – переконаний радник президента.

Раніше у НБУ зазначили, що у 2021-2022 роках українська економіка продовжить відновлення і демонструватиме зростання близько 4%.

Читайте також: У третьому кварталі економіка України почала відновлюватися, – прем’єрміністр

Джерело UATV
дата 20.11.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×