ДП «МПІУ» оголошує конкурс

16.11.2020

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженного Наказом ДП «МПІУ» від 21.10.2020р. № 78/1 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок прийому документів для проведення відбору на конкурсній основі проєктів сценаріїв художнього серіалу.

Жанр: Комедія (Скетч-ком).

Хронометраж: 22-25 хвилин, (Структура: 8-10 скетчів тривалістю 2-3 хвилини).

Кількість серій: не менше 20 серій.

Мова сценарію: російська.

Історія, подана у проєкті сценарію, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької аудиторії, життєствердною, мотивувати до дій і надихати.

Для участі у конкурсному відборі сценаріїв учасники конкурсу подають до ДП «МПІУ»:

Документи, які подаються на конкурс, мають бути викладені державною мовою (окрім проєкту сценарію).

Датою отримання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу ДП «МПІУ», яка зазначена в оголошенні. Не пізніше двох робочих днів з дати отримання заявки секретар комісії надсилає на електронну адресу учасника підтвердження про її отримання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином, секретар комісії засобами електронного зв’язку повідомляє про це учасника конкурсу. Учасник конкурсу не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання заявок).

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

 Заявки приймаються з 16 листопада 2020 року до 26 листопада 2020 року (включно).

Документи надсилаються на електронну адресу: konkurs@uatv.ua одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Результати конкурсу будуть повідомлені шляхом публікації на офіційному сайті відповідного оголошення 01.12.2020 року.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено.

Укладення договору про закупівлю сценаріїв із переможцем конкурсу здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Телефони для довідок: (044) 586-41-90

Контактні особи: Єльчик Віра Володимирівна – секретар конкурсної комісії, начальник відділу планування ефіру – головний редактор.

Відповідно до Указу президента України від 25 травня 2017 року №133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Додатково

 Враховуючи зростаючий запит цільової аудиторії телеканалу «ДОМ» на неполітичний ігровий контент, ДП «МПІУ» має намір переформатувати ефірну концепцію та збільшити об’єми матеріалів комедійного змісту, а саме: програми власного та сумісного виробництва, серіали, кіно.

Джерело UATV
дата 16.11.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×