Доповнена реальність: українські розробники створили унікальний стартап, який змінить світ (ВІДЕО)

uatv
17.04.2019
Фото UATV

Технологія доповненої реальності в найближчі роки захопить увесь світ, і в Україні вже готуються до цього. Герої нашої програми Олександр і Марія Величко створили AR-браузер, який здатний показувати практично будь-який контент по заданих маркерах “в реалі”. Доповнена реальність допоможе миттєво здійснювати покупки, створювати розважальний контент і розширювати можливості сучасних художників.

“Ми створюємо рішення, яке розпізнає зображення і доповнює його будь-яким віртуальним контентом”, – розповідає Марія Величко, співзасновниця стартапу по впровадженню доповненої реальності.

Українські стартапери хочуть, щоб українці, глянувши на звичайні речі через камеру смартфона, отримали набагато більше, ніж зараз. Адже технології для цього вже існують, залишається тільки їх впровадити.

Марія каже, що віртуальна реальність – це штучно створений світ, а доповнена – це коли реальний світ ми доповнюємо віртуальними об’єктами. Вперше доповнену реальність почали використовувати військові. Але з появою смартфонів багато компаній почали створювати продукцію з віртуальної ілюстрацією.

“Сам браузер ми досі допрацьовуємо. Всі чотири роки у нас йде розробка”, – говорить Олександр.

Особливість української розробки в тому, що вона може накладати на зображення звичайні картинки, відео, і навіть панорами на 360 градусів. Причому, все це зберігається не в телефоні, а на цифровій хмарі.

Олександр і Марія Величко спеціально для одного з київських торгових центрів розробили квест, щоб люди швидше знаходили потрібні речі і не нудьгували в очікуванні замовлення. А для американської фірми вони зробили весільні запрошення, які оживають.

Крім того, наші герої співпрацюють з українськими художниками. Що з цього вийшло – дивіться в повному випуску програми “Майстер справи”.

Більше випусків програми “Майстер справи” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 17.04.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×