Дітям в окупованому Криму насильно прищеплюють любов до армії, – Офіс генпрокурора (ВІДЕО)

uatv
09.10.2020
Скрін з відео

У Криму окупанти продовжують активно займатися мілітаризацією дітей, насильно нав’язуючи і прищеплюючи маленьким кримчанам романтизований образ “служіння батьківщині”. На це Росія щорічно витрачає мільярди рублів.

Про це розповіла прокурор департаменту Офісу генерального прокурора Ольга Коріняк в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Дітям з самого дитинства нав’язується, представляється романтичний образ служіння в Збройних силах Російської Федерації. Створюються квазі-органами, які на сьогоднішній день існують на окупованій території, нормативно-правові документи, які заохочують служіння в Збройних силах. Виділяються мільярдні суми рублів. Передбачена також і кримінальна відповідальність у разі ухилення від вступу в Збройні сили”, – розповіла чиновник.

Зокрема, дітей в окупованому Криму приймають в “кадети“, де вони дають нібито присягу на служіння Російської Федерації.

“Ми виходимо з того, що ця робота спрямована на те, що у дітей з раннього віку формується ідентичність з громадянством Російської Федерації”, – додала Коріняк.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що через мілітаризацію Криму Росією і порушення окупантами прав людини на півострові потрібно посилити тиск на Кремль.

Читайте також: Андрій Клименко розповів, з чого розпочнеться деокупація Криму (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 09.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×