Артем Бібік став новим обличчям випусків новин на UATV

uatv
16.08.2019
Фото UATV

23-річний український телеведучий Артем Бібік приєднався до колективу каналу іномовлення України UATV.

Артем родом із Херсона. Навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого на курсі “Диктор та ведучий програм телебачення” (майстерня народного артиста України Володимира Талашка). 

На телебаченні працює з 18 років. Почав свою професійну діяльність із ранкової програми на КДТРК “Центральний канал”. Згодом  він став бренд-войсом телеканалу “Тоніс”,  а  вже на каналі “Прямий” працював диктором та журналістом проекту “Кримінал”.  Ще одним етапом творчої біографії Артема стала  щоденна інформаційна програма “Сьогодні” на телеканалі “Україна” .

У вільний час Артем працює викладачем сценічної мови і займається спортом. “Також моє велике захоплення – фільми. Можна сказати, я експерт фестивального кіно та шанувальник українського кінематографу”, – говорить новий ведучий UATV.

На UATV Артем працює у російській редакції – ведучим у випусках новин. Він переконаний, що важливо доносити світу правдиву інформацію про Україну різними мовами, і російською зокрема.

“Ще під час Майдану я став диктором проекту “Перекладацька сотня” – у прямому ефірі ми дублювали українські новини російською мовою. Тоді у багатьох росіян правда викликала справжній шок. Необхідність розповідати світу про Україну щодня стає дедалі більшою. І, як на мене, говорити варто не лише про наші проблеми, а й про перемоги – на дипломатичній війні, на фронті, у спорті, у науці. Бо найвища цінність України – це її люди. Разом переможемо”, – додає Артем.

Випуски новин російською мовою виходять о 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00. Стежте за новинами на UATV, щоб не пропустити найважливішого. 

Переглянути повні випуски можна за посиланням.

Джерело UATV
дата 16.08.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV