90% звільнених українців ми можемо виписати з “Феофанії” упродовж тижня, – лікар (ВІДЕО)

Скрін з відео

У лікарні “Феофанія” станом на 14:00 четверга, 2 січня, перебувають 60 звільнених українців, які повернулися додому в результаті обміну утримуваних осіб.

Про це повідомив заступник головного лікаря “Феофанії” Андрій Строкань, інформує UATV.

53 пацієнта залишилися в лікарні перед Новим роком, станом на 18:00 31 грудня. На даний момент в лікарні перебувають 60 пацієнтів. Сім людей повернулися сьогодні вранці, після того, як відсвяткували Новий рік зі своїми рідними та близькими”, – сказав він.

Для пацієнтів уже провели практично весь комплекс лабораторних та інструментальних досліджень, заплановані деякі вузькоспеціалізовані дослідження.

“На даний момент ми можемо сказати, що 90% пацієнтів ми готові відпускати впродовж найближчого тижня. Залишаться тільки ті, які потребуватимуть планового оперативного лікування”, – додав заступник головного лікаря.

У медзакладі залишаться ті пацієнти, які потребують хірургічного втручання, наголосив Андрій Строкань. Деякі з них потребують операцій з лікування зубів, інші – пахових гриж, судин тощо.

Раніше повідомлялося, що клінічна лікарня “Феофанія” прийняла 64 звільнених українців. Пацієнти в задовільному стані або стані середнього ступеня тяжкості.

Прямой эфир