40 тонн гуманітарної допомоги із Франції доставили в Луганську область

Дана програма була започаткована за ініціативи Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

uatv
20.06.2018

В рамках стратегічної гуманітарної ініціативи командування Об’єднаних сил “Допомога Схід” відбулося перше відвантаження кілька десятків тон гуманітарної допомоги, яка прибула із Франції на Луганщину, повідомляє UATV.

Дві фури вантажу для лікарень та інших соціальних об’єктів області українські військові доставили в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи “Допомога-Схід”.

За словами заступника Командувача об’єднаних сил генерал-майора Олександра Голоднюка, на початку липня українські військові планують відправити одну вантажівку з медичним обладнанням для лікувальних закладів Донецької області.

Пакунки з підгузниками для дорослих компанії Хартманн надала Асоціація “Медична та благодійна допомога Франція-Україна”, де керівником гуманітарного проекту Діана Дольз. Перевезення вантажу на безоплатній основі здійснила Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України.

Джерело UATV
дата 20.06.2018
категорії Випуски новин
поділитися

Топ новин на UA|TV