22 вересня розпочнуться міжнародні навчання “Об’єднані зусилля-2020”, – Генштаб ЗСУ

uatv
15.09.2020
Фото Міноборони

Упродовж 22-25 вересня відбудуться стратегічно командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля-2020”, участь в яких візьмуть близько 12 тисяч людей та 700 одиниць озброєння і військової техніки. 

Про це повідомив начальник Головного управління доктрин та підготовки Генштабу ЗСУ генерал-майор Олексій Таран, пише Укрінформ.

Мета навчань – нарощування оперативних спроможностей органів військового управління ЗСУ та органів управління інших складових сил оборони, здійснення ефективного управління військами і силами під час ведення операції.

За словами Тарана, під час навчань будуть перевірені системи зв’язку, розвідки, отримання інформації та обмін нею, як між органами управління Збройних сил, так і між силами і засобами країн-членів НАТО.

Представник Генштабу зазначив, що вперше до проведення стратегічного командно-штабного навчання будуть залучені військові підрозділи Збройних сил країн-членів НАТО (США, Велика Британія) для спільного виконання навчально-бойових завдань, радники представництва НАТО в Україні, представники Офісу зв’язку НАТО в Україні, також інструктори, військові радники, спостерігачі від США, Великої Британії, ФРН, Литовської Республіки та Республіки Польща.

“Загалом за проведенням навчань будуть спостерігати до 200 іноземних інструкторів, військових радників”, – повідомив Таран.

Нагадаємо, що в серпні у Німеччині відбулися навчання Saber Junction-2020, українські десантники показали високий рівень підготовки.

Раніше також повідомлялося, що в Україні відбудуться масштабні військові навчання.

Джерело Укрінформ
дата 15.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×