Журналіст і продюсер Іларіон Павлюк презентував свою першу художню книгу “Білий попіл”

Жанр книги - трилер з елементами містики

uatv
12.05.2018

Фото з сайта starylev.com.ua

Журналіст і продюсер Іларіон Павлюк дебютував як письменник.

Презентація книги “Білий попіл” відбулася у столичній книгарні “Є”, повідомляє Укрінформ.

“Я завжди мріяв стати письменником, свій перший трилер написав ще у 12 років. В романі “Білий попіл” багато цікавих історичних деталей, які я ретельно відшукував. Думаю, що таку увагу до деталей сформувала в мені саме журналістика”, – сказав молодий письменник.

Павлюк розповів, що в центрі сюжету його книги – убивство гоголівської панночки, за розслідування якого береться детектив Тарас Білий.

За його словами, книга побудована в найкращих традиціях сучасного трилера з поєднанням стилів нуар та містичних елементів, у дусі ранньої творчості Миколи Гоголя.

Павлюк стверджує, що будував сюжет роману на детальному дослідженні історичного та етнографічного матеріалів. Крім того, сюжет книги має декілька трактувань, що неодмінно сподобається шанувальникам гостросюжетної літератури у стилі Стівена Кінга.

Читайте також:У Британії на сторінках дитячої книги відтворять легендарну комп`ютерну гру 

На думку автора, зараз дуже сприятливий час для сучасної україномовної літератури, бо кожен автор може просто прийти до видавництва та дати почитати свій рукопис. “Це найкоротший шлях для письменника від рукопису – до книжкової полиці у магазинах. Українська література вже стрімко розвивається і мене дуже тішить, що значна частина покупців книжок читає рідною мовою”, – наголосив він.

Іларіон Павлюк – український журналіст, продюсер, документаліст.

У  2011 році  входив до складу журі 63-ї американської телепремії “Еммі”. Співвласник продакшн-компанії Ivory Films.

Учасник війни на сході України, розвідник.

Джерело Укрінформ
дата 12.05.2018
категорії Культура, Новини партнерів
поділитися
Топ новин на UA|TV