В Індії археологи знайшли малюнки, створені десятки тисяч років тому

Зображення можуть належати невідомій цивілізації

uatv
02.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

На заході Індії у штаті Махараштра археологи знайшли наскельні малюнки, вік яких становить десятки тисяч років.

Про це повідомляє ВВС.

На думку науковців, вирізьблені малюнки є доказами існування раніше невідомої цивілізації.

Знайшли зображення на вершинах пагорбів у районі Конкан на заході штату Махараштра. Петрогліфи (малюнки, вирізьблені на камені) залишалася непоміченими упродовж тисяч років, тому що вони були покриті товстим шаром землі та бруду. Проте деякі зображення все ж відомі – їх вважали святими та їм поклонялися місцеві жителі в деяких районах. На зображеннях можна побачити фігури тварин, пташок, людей.

Характер виконання зображень і подібні риси з іншими малюнками з різних частин світу наштовхують експертів на думку, що вони створені в доісторичні часи. Можливо, це найстаріші з відомих науці зображень.

“Наше перше припущення після вивчення цих петрогліфів полягає в тому, що їх було створено близько 10 000 років до нашої ери. Ми не знайшли жодних зображень сільськогосподарських робіт, але на малюнках були сцени полювання на тварин, а також деталізація форм тварин, тому автор знав про тварин і морських істот. Це свідчить про його залежність від полювання задля їжі”, – розповів директор департаменту археології штату Махараштра Теас Гардж.

Уряд штату виділив 3,2 мільйона доларів на подальше вивчення 400 з виявлених малюнків.

Нагадаємо, археологи знайшли унікальну скульптуру сфінкса у Єгипті. Знахідка належить до епохи Птолемеїв.

Джерело ВВС
дата 02.10.2018
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV