В багатьох містах України можна насолодитися полями тюльпанів (ФОТО)

В експозиціях представлені понад 15 видів тюльпанів

uatv
27.04.2018

Фото з сайта unn.com.ua

Сьогодні на співочому полі у Києві відкрилася виставка тюльпанів, на якій висадили більше 250 тисяч квітів, передає УНН.

В експозиції представлені понад 15 видів тюльпанів за кольором, формою і терміном цвітіння. Відвідувачі можуть милуватися такими сортами: Кейп Таун (жовтий з червоною каймою), Мондіал (білий ранній махровий), Вікінг (махровій, ранній червоний), Епрікот Фокс (абрикосового кольору), Стронгголд (жовтий), БлуДаймонд (пурпурно фіолетовий, схожий на піон), Алібі, Оранжкасіні, Ван Ейк, Ред Рівайвел (яскраво-червоний), Флемінг Флег (фіолетовий) та інші.

Тематика виставки – навколосвітня подорож. Квіти висаджені у композиції, які символізують світові столиці такі як Париж, Амстердам, Венеція, Лондон, Сідней, Нью-Йорк, Кіото і т.д. Територія засадження більше 200 м. кв. Над створенням виставки працювало 150 осіб.

Виставка працюватиме з 27 квітня по 27 травня. Відвідати її можна з 10 до 21 години, але вхід, на жаль, платний.

Також тюльпани туристи можуть побачити і в інших містах нашої країни.

У селищі Любимівка Херсонської області цвіте тюльпанове поле. Упродовж декількох тижнів туристи цілими автобусами приїжджають насолодитися декількома гектарами тюльпанів різних забарвлень і сортів. У заповіднику попереджають, що таке масове цвітіння продовжиться ще декілька днів, тому поспіши відвідати любимівську Голландію до 29 квітня.

Фото з сайта t1.ua

Абсолютно нетуристичний Кропивницький у квітні стає справжньою Меккою для любителів тюльпанів. І це не дивно, адже в місцевому дендропарку висаджують сотні різних сортів тюльпанів. Також у Кропивницькому ти зможеш насолодитися цвітінням гіацинтів і нарцисів.

Фото з сайта t1.ua

У селі Мамаївці Чернівецької області також цвіте тюльпанове поле. Окрім насолоди від прогулянок по квітучому полю, туристам пропонують відвідати тематичний фестиваль поблизу. У програмі – виставки, презентації виробів декоративно-прикладного мистецтва, а також безліч розваг.

Фото з сайта t1.ua
Джерело УНН
дата 27.04.2018
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×