Укрзалізниця безкоштовно возитиме медиків

Фото Укрінформ

Укрзалізниця запускає соціальну програму із безкоштовного підвозу медиків службовими поїздами з 31 березня. Міністерство інфраструктури надало необхідні погодження.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, інформує Урядовий портал.

Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для медиків буде безкоштовним.

Попередній перелік маршрутів та кількість місць, необхідних для перевезення, були розраховані на основі даних від місцевих органів влади. Підставою для проїзду медиків є службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу у медзакладі. Обов’язковою умовою є також наявність засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок.

Розклад руху службових поїздів УЗ надаватиметься органам місцевої влади для доведення до відома працівників медустанов.

Окрім цього, стало відомо, що компанія Uber запускає проєкт Shuttle Heroes – спеціальний сервіс, який буде безкоштовно перевозити працівників медичних установ у період карантину. Проєкт діятиме на території Києва.

Маршрути руху шатлів прокладено відповідно до пропозицій Мінінфраструктури та розплановано таким чином, щоб допомогти столичним лікарям дістатися до робочих місць і повернутися додому. На першому етапі роботи сервісу маршрути охоплять понад 100 медичних установ Києва.

Сервіс буде доступний користувачам із промокодами. Їх буде поширено через платформу HELSI.ME, яка об’єднує понад 90% лікарів в Україні, а також за допомогою смс та через адміністрацію лікарень.

Раніше повідомлялося, що дві служби таксі безкоштовно возитимуть медиків на роботу.

Прямий ефір