ЗСУ не обстрілюють територію Росії, це роблять або партизани, або армія РФ, — боєць легіону “Свобода Росії”

Скриншот: uatv.ua

Путінський режим не піде просто так, задля досягнення своїх цілей російський президент Володимир Путін готовий вбити сотні тисяч росіян та українців. Повалення його влади може статися лише військовим шляхом. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив “Цезар”, військовослужбовець легіону “Свобода Росії”.

Він зазначив, що є велика маса миролюбних громадян Росії, які беруть участь у тому, щоб якнайшвидше закінчити цю війну, та проводять різні диверсії, акції саботажу.

“Ми знаємо, що російська армія має не найпрофесійніші збройні сили, хоча її вважали другою армією світу. Але ви вже давно зрозуміли, що то блеф. Періодично артилеристи чи ракетники плутають координати. Нещодавно доблесні путінські соколи впустили дві бомби на Бєлгород сплячий, і до нас навіть білгородці звернулися з проханням провести миротворчу операцію на території області, бо, звісно, їм набридло, що їх бомблять на рівному місці”, — розповів гість студії.

“Цезар” також наголосив, що жителі прикордонних областей найбільш культурно, найбільш економічно споріднені з Україною.

“І, звичайно, вони насамперед негативно сприймають цю війну, ніж жителі, скажімо так, віддалені від лінії фронту, глибинки”, — додав військовий.

Спікер зазначив, що ЗСУ не обстрілюють територію Російської Федерації й не завдають по ній ударів, це все діяльність або громадян Росії небайдужих, або необережні дії збройних сил РФ.

“Тому закликаємо вас перешкоджати діяльності російської армії на вашій території, і тоді мир настане швидше”, — заявив “Цезар”.

Читайте також: Росія може здійснити провокації під чужим прапором, щоб повернути до порядку денного ядерний шантаж, — Мусієнко

Прямий ефір