ЗСУ мають успіхи на лівому березі Дніпра в Херсонській області — деталі

ЗСУ. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони України відкинули росіян до 8 км від Дніпра на лівобережжі Херсонської області. Про це заявила речниця Сил оборони “Півдня” України Наталія Гуменюк в ефірі національного марафону “Єдині Новини”, повідомляє FREEДОМ.

За її словами, тепер російські мінометні розрахунки більше не можуть обстрілювати правий берег. Крім того, Гуменюк зазначила, що українські військові продовжують закріплюватися на Лівобережжі. Однак у росіян ще є можливості підтягувати там додаткові сили.

Водночас за даними Інституту вивчення війни, українська армія додатково перекидає піхоту на лівий берег Херсонської області.

Спікер Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков в ефірі національного марафону України “Єдині Новини” висловив думку, що росіяни готуються покинути лівий берег Херсонської області. За його словами, на це вказує активізація мародерства з боку російських окупантів.

“Є випадки, коли під’їжджають цілі вантажівки до будинків, у яких люди не проживають, і завантажують усе підряд. Таким чином вони показують місцевим, що вони тут ненадовго і скоро будуть тікати”, — повідомив Толоконніков.

Читайте також: У ЗСУ є можливості для збільшення контингенту на лівому березі Херсонської області — окупанти масово дезертирують — розбір Снєгирьова

Нагадаємо, Російські окупаційні війська 19 листопада обстріляли Херсон. Під час одного з обстрілів снаряд влучив у багатоповерхівку, поранено 3-річну дитину та чотирьох дорослих.

Прямий ефір