Зеленський відвідав бійців “Азову” на Добропільському напрямку та вручив нагороди (ФОТО, ВІДЕО)

Вручення нагород. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції на Добропільському напрямку фронту в Донецькій області та зустрівся з бійцями 1-го корпусу Національної гвардії України “Азов”. Він обговорив з ними ситуацію на передовій та вручив державні нагороди. Про це глава держави повідомив сьогодні, 4 листопада, у Facebook, інформує FREEДОМ.

“Заслухав доповіді військових, обговорили ситуацію на передовій і найактуальніші потреби, багато уваги приділили питанням зброї, масштабуванню виробництва дронів, потребам бригад, досвіду 1-го корпусу НГУ “Азов” та інших”, — зазначив Зеленський.

Він подякував бійцям за службу та відзначив державними нагородами.

Володимир Зеленський та бійці “Азову”. Фото: president.gov.ua
Вручення нагород. Фото: president.gov.ua
Володимир Зеленський та бійці “Азову”. Фото: president.gov.ua

Читайте також: ЗСУ збільшують тиск на Добропільському виступі, — Сирський

Як повідомлялося, у Покровську на Донеччині точаться запеклі бої з російськими окупантами. Українські розвідники продовжують операцію в одному з важливих районів міста. 

Прямий ефір