Зеленський побував на навчаннях Нацгвардії та поспілкувався з воїнами у реабілітаційному центрі (ФОТО)

Володимир Зеленський та Ігор Клименко на полігоні НГУ. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 25 липня, президент Володимир Зеленський побував на навчально-тренувальних локаціях Національної гвардії України (НГУ). Главі держави показали, як проходять підготовку воїни. Про це повідомляє FREEДOM з посиланням на Офіс президента.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко й командувач Нацгвардії Олександр Півненко доповіли про основні напрями підготовки та програми навчання нацгвардійців.

Військові показали, як відбувається підготовка екіпажів танків і бойових машин піхоти. Під час навчання застосовують сучасні динамічні тренажери та проводять практичні заняття в умовах, близьких до бойових.

Навчання на полігоні НГУ. Фото: president.gov.ua

Главі держави розповіли про те, як відбувається підготовка операторів дронів — ударних, розвідувальних та логістичних.

Навчання на полігоні НГУ. Фото: president.gov.ua

Крім того, президента поінформували про процес підготовки з тактичної медицини: зупинка критичних кровотеч, надання першої допомоги під вогнем, евакуація поранених і стабілізація їхнього стану до прибуття медиків. За останні місяці вдалося підготувати понад пів тисячі бойових медиків, які зараз рятують життя українських воїнів на передовій.

Володимир Зеленський також оглянув зразки озброєння й бронетехніки, зокрема танки, БМП, САУ “Богдана”, бронеавтомобілі, наземні роботизовані платформи та безпілотні авіаційні комплекси, які захисники та захисниці України використовують на фронті.

В одному з медичних реабілітаційних центрів Міністерства внутрішніх справ України Володимир Зеленський поспілкувався з воїнами, які проходять відновлення після поранень.

Главі держави розповіли про роботу центру та напрями реабілітації. Зокрема, в медзакладі застосовують каністерапію — метод реабілітації та психотерапії за допомогою спеціально навчених собак-терапевтів. Президент також побував у залах психофізіологічного розвантаження, фізичної реабілітації та ерготерапії, оснащених тренажерами для фізичного відновлення.

Володимир Зеленський у реабілітаційному центрі МВС. Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський поспілкувався із захисниками, подякував їм за службу та відзначив воїнів орденами “За мужність” ІІ та ІІІ ступенів, а також вручив медалі “За врятоване життя” медикам.

Читайте також: Є абсолютна підтримка Німеччини щодо відкриття першого кластеру для вступу України в ЄС: Зеленський поговорив з Мерцом

Раніше повідомлялось, що 24 липня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

Прямий ефір