Зеленський підтримав ідею Макрона про відправлення французьких військових до України та назвав можливі завдання

Володимир Зеленський та Еммануель Макрон. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з журналістами у Києві сказав, що позитивно ставиться до ініціативи французького колеги Емманюеля Макрона про можливе відправлення військових до України, повідомляє FREEДОМ.

Французькі військовослужбовці, на думку українського президента, могли б тренувати українців, брати участь у розмінуванні та ремонтувати французьку військову техніку.

“Тренування в Україні логічне, ми про це вже говорили, скоріше, ніж їхати, наприклад, до Франції, навіть до Польщі. А потім — співпраця з розмінування. Можна зробити хаб з ремонту французької ж, наприклад, техніки прямо в Україні, щоб не відправляти це до Франції”, — окреслив коло можливих завдань Зеленський.

Він додав, що відправлення в Україну західних військових відкрило б нову сторінку у цій війні.

“Я на це дивлюся дуже позитивно, чесно скажу. Все це могло бути кроком, який би підштовхнув і інші країни. Тобто це відкриває нову сторінку у цій війні”, — сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Ситуація на Харківщині, західні війська в Україні та фіналізація війни: головне зі спілкування президента Зеленського з журналістами

Прямий ефір