Зеленський: Незабаром в Україні буде два Дні Перемоги, а в когось не залишиться жодного

Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до громадян 9 травня заявив, що незабаром наша держава зможе святкувати два Дні Перемоги.

“Ми завжди воюємо за себе, за свою свободу, за свою незалежність, щоби перемога наших предків була не марною. Вони билися за свободу для нас та перемогли. Ми б’ємося за свою свободу та свободу своїх дітей і тому переможемо. Ми ніколи не забудемо, що зробили наші предки у Другій світовій війні. Ми не говоримо “можемо повторити”, тому що хотіти повторити 2194 дні війни може лише божевільний, який уже повторює страшні злочини гітлерівського режиму, успадковуючи нацистську філософію, копіюючи все, що робили вони”, – пояснив глава держави.

Володимир Зеленський підкреслив, що лідер країни-агресора РФ Путін приречений і втратить усе, “бо проклятий мільйонами предків, почавши успадковувати їхнього вбивцю”.

“І дуже скоро в Україні буде два Дні Перемоги, а в когось не залишиться жодного. Перемогли тоді – переможемо і зараз. І Хрещатик побачить парад перемоги. Перемоги України”, – сказав український президент.

За словами Зеленського, українці пишаються своїми предками, які перемогли нацизм та нікому не дозволять анексувати цю перемогу.

“Ми пишаємось своїми предками, які у складі антигітлерівської коаліції перемогли нацизм. Ми нікому не дамо анексувати цю перемогу, не дамо її привласнити… Наш ворог мріяв, що ми відмовимося святкувати 9 травня та перемогу над нацизмом, щоб слово “денацифікація” отримало шанс. Мільйони українців боролися з нацизмом та пройшли важкий довгий шлях, вигнали нацистів з Луганська та Донецька, звільнили від окупантів Херсон, Мелітополь, Бердянськ, вигнали з Ялти, Сімферополя, Керчі та всього Криму. Звільнили від нацистів Маріуполь. Вони вигнали нацистів з усієї України, але названі міста надихають нас, дають віру, що ми точно проженемо окупантів із власної землі”, – сказав глава держави.

Нагадаємо, журналіст UA Віталій Сізов розібрав, чому Москва проти євроінтеграції Придністров’я.

Читайте також: Російський опозиційний політик Геннадій Гудков в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив думку, що Путін не знає, як вийти із розв’язаної війни

Прямий ефір