Заяви Путіна звучать не лише в рамках воєнної пропаганди, а й виборчої кампанії — думка

Антон Кучухідзе. Фото: delo.ua

Президент РФ Володимир Путін фактично розпочав свою виборчу кампанію після візиту до окупованого Маріуполя Донецької області. Таку думку сьогодні, 27 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ озвучив політолог-міжнародник Антон Кучухідзе.

За його словами, всі заяви Путіна, зокрема і про плани з виробництва та модернізації 400 танків, тепер звучать не тільки в рамках воєнної пропаганди, а й у рамках виборчої кампанії.

“Таких заяв на кшталт жахастиків, щоб пустити пил у вічі західним партнерам і військово-політичному керівництву України, буде ще дуже багато. Загалом ситуація загостриться внаслідок того, що він політично розпочав виборчу кампанію. Тобто він зараз за будь-яку ціну домагатиметься того, чого забажає на полі бою, попри жертви, попри втрати техніки й так далі. У нього буде повне заперечення будь-якого програшу або негативного результату на полі бою стосовно своєї армії”, — вважає Кучухідзе.

Політолог зазначив, що, за результатами соціологічних досліджень, у Росії після початку війни та кількох хвиль прихованої мобілізації підтримка агресивної політики Путіна падає.

“Тому йому зараз потрібно далі продовжувати якийсь пил пускати в очі та розповідати успішну історію не тільки західним партнерам, а й внутрішньому електорату, щоб підійти до виборів повністю готовим і не дати внутрішньополітичним конкурентам можливості поборотися за владу”, — заявив він.

Кучухідзе додав, що своїми думками про новий президентський термін Путін показав, що йому байдуже на безпеку громадян РФ, солдатів і країни загалом.

“Його цікавлять тільки особисті внутрішньополітичні амбіції. Для цього він буде використовувати й агресивну політику проти України, і геноцид проти нашого народу, і сотні тисяч убитими свого народу, і приховані хвилі мобілізації, і так далі”, — резюмував політолог.

Читайте також: Візит Путіна до Маріуполя ознаменував початок його президентської кампанії, — Кучухідзе

Прямий ефір