Заводи з виробництва іранських дронів — законні цілі для української армії, — Маломуж

Іранські дрони Shahed-136. Фото: mil.in.ua

Будівництво Росією заводів з виробництва іранських бойових дронів Shahed (“Шахед”) у перспективі стане значною проблемою для України. Але, українська армія вже знає як захистити міста, зокрема діючи на випередження.  Про це сьогодні, 4 серпня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив генерал армії України, екскерівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж.

“Ми зараз готуємо потужні засоби протидії, включно не тільки зі стратегічними протиповітряними системами, а й серед ракетних — комплекси тактичного рівня, наприклад, німецькі мають швидкість стрільби до 1 тис. пострілів за хвилину і беруть одразу 26 цілей”, — сказав він.

Таким чином, вдасться захистити не тільки мирне населення, прифронтові території, але й об’єкти інфраструктури.

“Я думаю, що ми йдемо на випередження, знаючи перспективи, а тим паче завдаватимемо ударів там, де це виробляється. Законні цілі: заводи, випробувальні майданчики, пускові установки, центри концентрації бойової сили і техніки, включно і з танками, і БТР, і ракетними системами. Якщо таку конкретну ціль розмістять у Білорусі, це одразу стає мішенню для наших ракет та інших засобів ураження”, — акцентував Микола Маломуж.

Читайте також: Росія нарощує виробництво ракет: деталі розповів Маломуж

Як повідомлялося, вночі 3 серпня Російська Федерація атакувала столицю України баражувальними боєприпасами Shahed (“Шахед”). Атака була масованою — на підльотах до Києва протиповітряна оборона знищила близько 15 одиниць бойових дронів. За наявною інформацією, в столиці обійшлося без жертв та руйнувань.

Прямий ефір