Затверджений план щодо закінчення війни озвучать Росії на другому Саміті миру, — Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: flickr.com

Учасники повинні разом визначити, що означає для світу справедливий мир і як його можна досягти справді довготривало. Після цього, на другій зустрічі, план щодо закінчення війни буде представлений Росії. Про це сьогодні, 15 червня, під час відкриття Глобального саміту миру в Швейцарії заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє FREEДОМ.

“Зараз тут немає Росії. Чому? Бо якби Росія була зацікавлена в мирі, то не було б цієї війни. Ми повинні разом визначитися, що означає для світу справедливий мир і як його можна досягти справді довготривало”, — сказав він.

Президент України наголосив, що Статут ООН є основою формули миру.

“Потім, коли план дій буде вже на столі, усіма погоджений і зрозумілий для всіх народів, він буде озвучений і представникам Росії. І щоб на другому Саміті миру ми змогли зафіксувати реальне закінчення війни. Зараз же ми починаємо цей шлях. Маємо довести всі разом, що об’єднаний світ — це світ миру, це світ, який уміє діяти правильно”, — заявив глава держави.

Зеленський висловив подяку кожному, хто бере участь у Саміті миру. Він також висловив сподівання на плідну роботу, оскільки мир потрібен кожному в світі.

Читайте також: “Україна має право на мир так само, як і всі ви”: Зеленський звернувся до учасників Глобального саміту миру

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація. Станом на 14 червня свою присутність підтверджували 92 країни та 8 міжнародних організацій.

Прямий ефір