Обстріли Донецька можуть бути черговим прийомом “ДНР” для мобілізації населення. Думка

На тимчасово окупованих територіях України українська армія точково знищує виключно військові об’єкти. Зокрема це стосується й частини Донецької області. Про це сказав військовий оглядач Денис Попович. Так, він прокоментував ситуацію у тимчасово окупованому Донецьку.

“Щодо непідконтрольних урядові територій, українська армія веде обстріли військових об’єктів, зокрема за допомогою РСЗВ американського виробництва HIMARS. Ми знаємо останні влучання, зокрема на околицях Донецька, в склади з боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами. Ми знаємо про влучання до Мелітопольського аеродрому, ми знаємо про останнє влучання теж у склад в Кадіївці — Стаханов колишня назва тощо. Усі інші обстріли, які відбуваються в Донецьку, вони загадковий характер мають”, — сказав Попович.

Експерт нагадав, що багато жителів міста Донецька у своїх пабліках та в Telegram-каналах зазначали, що вогонь ведуть із тих місць, де немає української артилерії.

“Насправді, ось такі ось явища спостерігалися, такі явища зазначалися. Мені здається, що якщо таке справді відбувається, то це спроба незаконного проросійського уряду Донецька, “ДНР”, Пушиліна, зокрема обґрунтувати можливість подальшої мобілізації максимально можливо чоловічого населення окупованих територій. Хоча кого мобілізувати далі, я вже не уявляю. Насправді мені здається, що там уже чоловіче населення практично вибите”, — резюмував Денис Попович.

Читайте також:

Обстріл Харківської та Хмельницької областей: серед поранених – 2-річна дитина

НАТО — біля кордонів Росії: політики розповіли, як Кремль переграв сам себе

Дозвіл на виїзд чоловіків із областей – Зеленський прокоментував рішення Генштабу

Прямий ефір