Загинув поліціянт, 72 людини поранені: наслідки обстрілу Кривого Рогу (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua.tv

У Кривому Розі завершено пошуково-рятувальні роботи після російського ракетного удару. Армія Російської Федерації завдала його сьогодні, 8 вересня, близько 9:00 по центру міста, влучивши в одну з адміністративних будівель поліції, повідомляє FREEДОМ.

Удар російської ракети припав на центр міста — один із жвавих районів міста. Комунальні служби міста ще ліквідовують наслідки — прибирають сміття, балконні рами, скло. Пошкоджено дуже багато житлових будинків.

Керівник ради оборони міста Кривий Ріг Олександр Вілкул повідомив, що 72 людини постраждали внаслідок ракетного удару. Троє з них перебувають у лікарні у важкому стані. Загинула одна людина. У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що загиблий — співробітник поліції охорони. Кілька його колег постраждали. Багато постраждалих серед цивільних жителів Кривого Рогу. Люди отримали травми у своїх квартирах.

Недалеко від епіцентру удару розгорнули штаб, де надавали людям психологічну допомогу, по неї звернулися близько 300 осіб. Також видавали будматеріали тим, у кого вилетіли вікна для того, щоб зберегти можливість людям ночувати у власних квартирах.

“Надано всю необхідну медичну допомогу. На місці подій працюють комунальні служби міста Кривий Ріг. Техніки, сил і засобів достатньо. Комунальні служби наводять порядок на вулицях. Також 70 людей отримали допомогу психологів, тому що це шок. Постраждав центр міста, приватні будинки, спальний район. Жодного стосунку до складських військових приміщень. Немає навіть ангарів для великих машин. Просто терористичний акт”, — сказав голова Криворізької районної військово-цивільної адміністрації Євгеній Ситниченко.

Пошкоджено 79 будинків, майже 2 тис. квартир і 72 автомобілі. Будівля одного з вищих навчальних закладів, що знаходиться в цьому районі, також постраждала. Студентів на момент вибуху в ній не було, але кабінети й аудиторії сильно постраждали від вибухової хвилі.

Бухгалтерка навчального закладу Ніна розповіла, що зараз намагаються врятувати документи приймальної комісії, оскільки приміщення дуже постраждало.

“Пошкоджено наші робочі місця, де ми працюємо зі студентами. Зараз приймальна комісія переносить документи. Якби ми працювали в момент удару — були б жертви. Добре, що вибух стався до 9:00, коли ми були на під’їзді до роботи”, — розповіла вона.

Серед постраждалих будівель є і пошта. Співробітники вже наводять лад, запускають ремонтні роботи, підраховують збитки та готуються до відновлення роботи їхнього відділення.

“Мені повідомили, що пошкоджено відділення. Я приїхав на місце і побачив, що дійсно пошкодження є. Пошкоджено майно. Навели порядок. Розібралися з посилками, перевезли їх на інше відділення, щоб одержувачі змогли їх забрати. Наводимо порядок. Робимо ремонт і будемо запускати. Уже ремонтники є. Приїхало керівництво. Усі питання обговорюють. За тиждень усе зробимо”, — розповів співробітник пошти Юрій.

Читайте також: Загинув поліцейський, є постраждалі, людей витягали з-під завалів: Кривий Ріг та Суми атаковані Росією (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір