Заборона ЛГБТ-руху в Росії — ще один репресивний зашморг на шиї населення, — Полозов

Микола Полозов. Скріншот: uatv.ua

Верховний суд РФ визнав “екстремістською” організацією і постановив заборонити “Міжнародний громадський рух ЛГБТ”. Це ще один привід для репресій щодо росіян, адже тепер співробітники силових структур мають змогу карати не тільки тих, хто належить до руху ЛГБТ, а й тих, хто якимось чином його підтримує. Про це сьогодні, 2 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів адвокат, правозахисник, експерт із прав людини Микола Полозов.

“Тут важливо розуміти, що за цим рішенням Верховного суду зазнаватимуть репресій не тільки люди, які мають не гетеросексуальну ідентичність, а й цілком собі гетеросексуальні люди, яких товариш майор розцінить як тих, хто співчуває або підтримує ЛГБТ-рух. Тобто фактично це ще один репресивний зашморг, який на шию населення натягнуто. Мета одна — утримувати населення в покірності”, — пояснив він.

Російська Федерація встановлює фашистський режим усередині країни і розширює поле для репресій росіян.

“Якщо ми говоримо про Російську Федерацію і про так зване правове поле всередині Росії, то це абсолютно природний розвиток фашистського режиму, в який зараз трансформується Росія. Це програма з посилення кремлівської влади, яка кидає все нові й нові мережі репресивних законів на населення Росії”, — констатував Полозов.

Читайте також: У Росії заборонили ЛГБТ-рух — думки експертів (ВІДЕО)

Прямий ефір