З якою метою створюється ПВК “Конвой” в окупованому Криму — думка Поповича

Денис Попович. Скріншот: uatv.ua

Російські окупанти розуміють, що їм може знадобитися така компанія, як ПВК “Конвой”, під час деокупації Криму українською армією. Таку думку сьогодні, 26 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий оглядач Денис Попович.

Так він прокоментував інформацію, що ПВК “Конвой” пов’язують із творцем ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним. Офіційно нібито її створив глава окупаційної “адміністрації” Криму Аксьонов. Командиром призначено Костянтина Пікалова, куратора ПВК “Вагнер” в Африці.

Попович вважає, що створення ПВК “Конвой” — це не підкилимні ігри.

“Підкилимні ігри потрібно вбачати у створенні ПВК Шойгу. Ось це наслідок підкилимних ігор, тобто спроба розмити роль ПВК “Вагнер” шляхом створення паралельних ПВК на такій офіційній або напівофіційній основі. ПВК як такі не передбачені російським законодавством”, — сказав він.

Щодо “Конвоя”, то, за словами оглядача, відомо, що її було створено за активної участі Аксьонова, якого пов’язують певні дружні стосунки з Пригожиним.

“Я не думаю, що є якесь суперництво. Я думаю, що тут якраз усе спрямовано на те, щоб створювати якісь структури, можливо, спрямовані на те, щоб протистояти можливому контрнаступу української армії на Крим, і певною мірою, можливо, приватна армія Аксьонова, яка могла б стати в пригоді для якихось власних цілей. Адже вони ж припускають, що українська армія може почати деокупацію Криму і там, як бог на душу покладе, можливо, і знадобиться така ПВК для якихось власних цілей”, — розповів Денис Попович.

Читайте також: Найманцям — 200 тис. рублів і ділянки в Криму: навіщо Кремлю ПВК “Конвой” і що про неї відомо (ВІДЕО)

Прямий ефір