З РФ виїхали понад три млн росіян до 30 років — Маломуж

Голова Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках, генерал армії України, голова Всеукраїнської координаційної ради офіцерів та військовослужбовців Микола Маломуж в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA заявив, що понад три мільйони осіб базового сегменту мобілізації виїхали з РФ.

Він зазначив, що з цієї причини воювати йдуть люди, які хочуть заробити, а російська влада обманює їх та кидає на напрямки, де ті гинуть.

“Воювати йдуть люди з низькими зарплатами, із психічними проблемами, люди віком 40-60 років, які хочуть щось заробити… І другий момент: їм обіцяють, що вони будуть використані не для проведення активних наступальних операцій, а у сферах забезпечення й обслуговування. Тобто цих людей обманюють, а потім кидають у конкретні казани та основні бойові напрямки, де ті гинуть”, — розповів Маломуж.

Він прокоментував інформацію про те, що нібито РФ для війни проти України зібрала 40 батальйонів “добровольців” — близько 22 тисяч осіб.

“Це невмотивовані та ненавчені люди. Тому потрапляючи в бойову обстановку, вони швидко втрачають мотивацію рятувати та демілітаризувати”, — підкреслив експерт.

Нагадаємо, український блогер і вимушений переселенець з Донбасу Денис Казанський в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA пояснив, за якими ознаками можна зрозуміти, що саме війська агресора РФ обстрілюють Донецьк.

Зеленський може полетіти на саміт G20, якщо там буде Путін — Подоляк

План ЄС щодо скорочення споживання газу на 15% набув чинності 9 серпня

Читайте також: Геополітичні аспекти війни в Україні та як впливати на позиції держав: велике інтерв’ю з Куртом Волкером

Прямий ефір