Європарламент підтримав скасування всіх мит ЄС для України

Європейський парламент підтримав скасування імпортних мит Європейського Союзу на весь український експорт терміном на один рік, щоб підтримати економіку нашої держави.

На пленарному засіданні у четвер, 19 травня, за таку ініціативу проголосували 515 європарламентарів, проти – 32, а 11 утрималися. Голосування стало відповіддю парламенту Євросоюзу на наслідки війни РФ проти України, яка обмежує наші торгові можливості.

Запропоновані заходи повністю скасують ввізне мито на промислову продукцію, фрукти та овочі, а також антидемпінгові мита й захисні заходи щодо імпорту впродовж одного року. Незабаром рішення мають оприлюднити в офіційному журналі ЄС, а наступного дня воно набуде чинності.

Нагадаємо, народний депутат від фракції “Слуга народу” та представник президента України у Конституційному суді Федір Веніславський пояснив, що необхідність продовження воєнного стану терміном на 90 днів (з 25 травня до 23 серпня) пов’язана із контрнаступом української армії.

Бюро економічної безпеки наклало арешт на активи країни-агресора РФ та Білорусі, загальна сума яких становить 30 млрд грн

Читайте також: Авіаудар окупантів по Бахмуту та псевдомінери в Одесі — деталі від журналістів UA (ВІДЕО)

Прямий ефір