Є хороші перспективи для зустрічі Зеленського і Путіна, — Трамп

Дональд Трамп. Фото: ap.org

Є хороші перспективи для зустрічі президента України Володимира Зеленського і Путіна. Про це сьогодні, 7 серпня, під час пресконференції заявив президент США Дональд Трамп, інформує FREEДОМ.

“Є хороші перспективи [для зустрічі Зеленського і Путіна]. У нас сьогодні (6 серпня, — ред.), зокрема, була продуктивна розмова з Путіним. І є хороша ймовірність того, що ми, нарешті, розірвемо це коло незрозумілих переговорів. І в підсумку буде хороший результат. І ми очікуємо, що незабаром буде ця зустріч”, — сказав Трамп.

При цьому він не може назвати проривом зміни позиції Путіна.

“Я не можу назвати це проривом. Скажу тільки, що ми дуже багато працюємо”, — зазначив американський лідер.

Трамп наголосив, що його обов’язок — закінчити війну РФ проти України.

“Гинуть тисячі людей, не тільки військових, а й мирних жителів — у Києві та інших містах України. Дуже багато людей загинуло по обидва боки. Ситуація жахлива. Ми не хочемо, щоб американці там воювали. Але мій обов’язок — завершити цю війну. Я вже говорив, що якби я був президентом США, то ця війна б не почалася. Це вина Байдена. Ні клаптика землі не забирали, не завойовували за мого президентства. Це було за Обами, за Буша, за Байдена. Ми хочемо, щоб війна завершилася якомога швидше”, — резюмував президент США.

Читайте також: Війну треба закінчувати, і дуже важливо робити це чесно, — Зеленський у 1260-й день війни

Нагадаємо, спецпредставник президента США Стів Віткофф 6 серпня зустрівся з диктатором Путіним у Москві. У Білому домі назвали зустріч “продуктивною”.

За підсумками зустрічі Віткоффа і Путіна президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з українським лідером Володимиром Зеленським, керівництвом НАТО і лідерами низки європейських країн.

Читайте також: Трамп поінформував європейських союзників про результати зустрічі Віткоффа і Путіна

Прямий ефір