“Ядерний Дмитро” з’являється для того, щоб демонструвати міць РФ”: погрози Медведєва проаналізував Лісний

Олег Лісний. Скріншот: uatv.ua

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв пригрозив ядерним ударом по чотирьох країнах. Ця чергова погроза з боку чиновника не сприймається так загрозливо як раніше, але дає зберегти Росії та президенту Володимиру Путіну грізний імідж. Таку думку сьогодні, 20 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив віцепрезидент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний.

“Ядерний Дмитро” постійно з’являється для того, щоб демонструвати міць ядерної зброї Російської Федерації, тому що це єдиний аргумент, якого в принципі повинні боятися. Ці ж меседжі мають допомагати Путіну отримати вкотре свою посаду, перепризначитись, бо він зараз повертає образ мачо і Росію як державу, якої мають усі боятися”, — пояснив він.

Експерт упевнений, що лідери країн Заходу повинні правильно реагувати на подібні заяви — посилати Кремлю меседжі про те, яка реакція на подібні заходи відбудеться.

“Захід уже не так їх боїться. Але неадекватно реагує, тому що на ці реакції мають бути чіткі сигнали про те, що буде з Росією, якщо вона це зробить. На жаль, ми таких публічних меседжів не отримуємо. Західні політики несуть відповідальність за те, що вони говорять. Російські політики можуть говорити все, що завгодно”, — сказав він.

Читайте також: Путін боїться, що на виборах реальний відсоток його голосів сильно розходитиметься з “намальованим” — пояснення економіста

Прямий ефір