Ядерна зброя РФ у космосі — це інформаційний привід для тиску на країни Заходу — думка

Олег Лісний. Фото: facebook.com/Lisnyj.Oleh.1974

Російська Федерація створила інформаційний привід про те, що готова розмістити в космосі ядерну зброю. Чи так це — правдиво не відомо. Але в теорії США могли вести переговори з РФ, щоб донести про наслідки, якщо подібне трапиться. Таку думку сьогодні, 20 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив віцепрезидент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний.

“Росія створила грамотний інформаційний привід, на який не можна було не відреагувати. І ми побачили, що перенесення ядерної зброї в космос, — це крутіше, ніж погрози [заступника голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитра] Медведєва. Ядерна складова, запущена в космос, — це теж лякалка. Це ступінь тиску, на який не могли не відреагувати ні політики, ні преса”, — сказав він.

Переговори представників США і Росії з цього приводу могли проводитися, зазначив експерт.

“І я думаю, що все одно консультації між Сполученими Штатами та Росією на якомусь рівні існують для того, щоб донести до цього “заболоття”, що буде, якщо вони це будуть робити”, — пояснив він.

Читайте також: “Ядерний Дмитро” з’являється для того, щоб демонструвати міць РФ”: погрози Медведєва проаналізував Лісний

Прямий ефір