Взаємне звільнення ув’язнених відбудеться, – Умеров (ВІДЕО)

Фото Facebook Рустем Умеров

Процес взаємного звільнення утримуваних осіб між Україною та Росією продовжується. Одночасне звільнення громадян обов’язково відбудеться, але коли – невідомо.

Про це розповів народний депутат України Рустем Умеров в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Переговорний процес, на жаль, іде тільки через Офіс президента, СБУ та уповноваженого президента України в АР Крим, відповідно, ми не знаємо, як формуються списки на обмін. Однак можу сказати, що це питання ми піднімаємо у своєму порядку денному. Чи знаю я, що цей обмін буде? Так, буде. Чи включені наші політв’язні з Криму? Не можу відповісти, тому що немає такої інформації”, – зазначив Умеров.

Він також уточнив, що і Верховна Рада, і Меджліс кримськотатарського народу просять максимально інформувати українців про результати даного процесу.

“Я розумію, є нюанси, вони не можуть завжди відкрито про це говорити, тому що це обмін. Поки що результатів по наших кримських політв’язнях ще не було”, – уточнив він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до нового етапу розведення військ, розмінування нових ділянок і чергового раунду взаємного звільнення утримуваних осіб.

Читайте також: Пріоритет влади – звільнення людей, а не територій, – політолог (ВІДЕО)

Прямий ефір