ЗСУ застосували Bayraktar, тому що окупанти не припиняли обстріли

Фото з сайта armyinform.com.ua

Використання безпілотника Bayraktar ТВ2 Збройними силами України, як і будь-яких засобів ураження, є крайнім, але дієвим кроком.

Про це повідомляє UA з посиланням на Центр стратегічних комунікацій.

За повідомленням Генштабу, наказ головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з’явився тільки після того, як не спрацювали дипломатичні методи: а саме окупанти не відреагували на вимогу ЗС припинити обстріли українських позицій, в результаті яких загинув один український військовий.

При цьому для придушення вогневої активності ворожих гармат були використані боєприпаси MAM-C з найменшою потужністю, завдяки чому військовослужбовці російських окупаційних військ залишились живі і відбігли від точки ураження.

Таке обмежене застосування сили на провокації противника свідчить як про рішучість ЗС України стримувати ворога і реагувати на прояви його агресії, так і про гуманність України. Навіть до агресора.

Нагадаємо, 26 жовтня Збройні сили України вперше застосували на Донбасі ударний безпілотник Bayraktar – з його допомогою було знищено гармату бойовиків, з якої вони вели обстріл українських позицій. Це сталося після того, як російські найманці 13 разів порушували режим тиші. В наслідок їхніх обстрілів були поранені двоє українських військових. Один з них – смертельно.

Читайте також: Сьогодні на Донбасі загинув український військовий

Прямий ефір