Ворог застосовує нестандартні рішення — як росіяни готуються до оборони, розповів мер Мелітополя

Іван Федоров. Фото: zoda.gov.ua

Російські окупаційні війська на тимчасово захоплених територіях частини Запорізької області вже встигли побудувати сотні кілометрів оборонних споруд. Про це сьогодні, 26 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Так він прокоментував інформацію, що окупанти стягують важку артилерію під тимчасово окупований Мелітополь і активно окопуються там.

“На проміжку від Запорізької лінії фронту до міста Мелітополя щонайменше три оборонні лінії, які надміру добре обладнані. Це бетонні і з деревини виконані ДОТи і ДЗОТи. Тому, на жаль, якщо хтось думає, що абсолютно легко провести контрнаступ, то це точно не так і ми всіляко маємо допомагати нашим героїчним Збройним силам для того, щоб за мінімальної кількості втрат були звільнені наші тимчасово окуповані території. Також ми бачимо, що нестандартні рішення застосовує ворог — він починає затоплювати наші сільгоспполя для того, щоб складніше було для військової техніки проходити через поля для звільнення нашої території”, — розповів Федоров.

Мер зазначив, що оборонні споруди побудовані не тільки від Запорізької лінії фронту до Мелітополя, а й від Василівки, і від Мелітополя до Криму.

“Тобто ворог розуміє, що з Мелітополя йому доведеться відступати, і він уже думає про захист тимчасово окупованого Криму. Але я впевнений, що і це його не врятує”, — додав він.

Попри те, що українські захисники щодня завдають ударів по окупантах, знищують їхню техніку, склади тощо, на тимчасово окупованій частині Запорізької області росіян ще залишилися десятки тисяч. Тому точно зарано говорити про те, що ворог знищений або про те, що їх залишилося мало.

“Як гарматне м’ясо їхнє командування відправляє дедалі нові й нові партії: мобілізованих, “кадировців”, “вагнерівців” та решту різного роду нечесті”, — каже Федоров.

За даними міського голови, є факти про те, що жителів, які перебувають у полоні, окупанти відправляють на лінію фронту будувати оборонні споруди. Людей забирають у полон і відправляють у рабство.

Читайте також: Руйнування Кримського мосту означатиме звільнення півострова, — Чубаров

Нагадаємо, раніше Федоров повідомив, що останні три тижні спостерігається тенденція, що російські війська починають самі обстрілювати території частини Запорізької області, які ними ж окуповані. Здійснюючи такі обстріли, ворог переслідує кілька цілей.

Прямий ефір