Ворог має відповісти за свої злочини, — Верещук у Підгороднему

Ірина Верещук. Скріншот: uatv.ua

Унаслідок ракетного удару по Підгородному Дніпропетровської області постраждали 22 людини, зокрема п’ятеро дітей. Маленька Єлизавета загинула, її матір госпіталізована в реанімацію з політравмою. Будинки, які не підлягають відновленню, потрібно буде зносити. Про це сьогодні, 4 червня, під час візиту в Підгородне заявила віцепрем’єр-міністерка України — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, повідомляє FREEДОМ.

“Люди втратили фактично свої життя в цих будинках. Їхній біль, їхні страждання — це все очевидно лягає на плечі місцевої влади”, — сказала вона.

За словами Верещук, вона приїхала в Підгородне, щоб підтримати людей і місцеву владу. Вона зазначила, що всі відповідні служби зреагували оперативно.

“Зараз стоїть перше і найголовніше питання: як буде відшкодована компенсація за зруйноване житло, яким буде розмір цієї компенсації. Сьогодні невідкладно будуть проведені заходи, щоб почати фіксувати, а потім і відшкодовувати за зруйноване та пошкоджене майно. Якщо буде потреба, щоб була допомога на рівні уряду, вона буде надана повною і необхідною мірою”, — пообіцяла віцепрем’єр-міністерка.

Ірина Верещук наголосила: ворог має відповісти за те, що він робить, за те, що знищує майбутнє покоління українців.

“Ворог має відповісти за свої злочини”, — акцентувала вона.

Читайте також: У районах Соледара, Бахмута та ще 11 населених пунктів відбито ворожі атаки — зведення Генштабу ЗСУ

Нагадаємо, російські військові обстріляли Підгородненську громаду в передмісті Дніпра. Унаслідок цього в місті Підгородне зруйновано кілька житлових будинків, 10 будинків пошкоджено, постраждали близько 20 осіб, серед них 5 дітей. Сьогодні вранці, 4 червня, з-під завалів дістали тіло 2-річної дівчинки.

Прямий ефір