Влучання на 11 локаціях: подробиці ворожої атаки повідомили у ПС ЗСУ

ЗСУ. Фото: zsu.gov.ua

У ніч на сьогодні, 26 січня, російські війська атакували територію України 138 ударними БпЛА типу “Шахед”, “Гербера” та безпілотниками інших типів. Про це повідомили в Командуванні Повітряних сил ЗСУ, інформує FREEДOM.

Безпілотники були запущені з напрямків Курськ, Орел, Брянськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ (РФ), тимчасово окупована територія Донецька. Близько 90 з них — “Шахеди”.

“За попередніми даними, станом на 08:00 протиповітряною обороною збито/подавлено 110 ворожих БпЛА типу Shahed, “Гербера” і дрони інших типів на півночі та сході країни. Зафіксовано влучання 21 ударного БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на одній локації”, — повідомили у ПС ЗСУ.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) та безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Читайте також: Сотні пошкоджених будинків і тисячі вибитих вікон: Харків усуває наслідки ударів російських дронів (ВІДЕО)

Нагадаємо, як зазначили аналітики Інституту вивчення війни (ISW), масовані російські обстріли України цієї зими спрямовані на те, щоб розділити українську енергосистему на так звані острови, відрізані від виробництва, постачання та передачі електроенергії.

Прямий ефір