Військова допомога США почне надходити в Україну “одразу ж” після рішення Конгресу — коментар Білого дому

Білий дім. Фото: ukrinform.ua

Військове постачання України від США відновиться, щойно буде схвалено відповідний законопроєкт. Про це напередодні на брифінгу заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, передає FREEДОМ.

Відповідаючи на запитання, коли після ухвалення законопроєкту почне надходити допомога Україні, вона запевнила, що “одразу ж”.

“Прямо зараз. Одразу ж. З жовтня, коли ми висунули початкове доповнення з питань національної безпеки, нам було зрозуміло, наскільки важливо було отримати допомогу хороброму народу України, який виборює свою демократію, свою свободу. Ми говорили, що це критично. Це дуже важливо. Вони втрачають позиції через бездіяльність Конгресу”, — сказала речниця Білого дому.

Вона наголосила, що тепер Палата представників “рухається вперед і на двопартійній основі”.

“Ми хочемо, щоб це [законопроєкт] було передано з Палати представників, із Сенату на стіл президента, і він підпише це одразу ж, щоб хоробрий народ України міг отримати цю допомогу”, — сказала вона.

Жан-П’єр нагадала, що мета Путіна в Україні — “захопити її суверенну територію”.

“І ми не можемо цього допустити. Ми знаємо, що відбувається, коли не зупиняють тирана та диктатора. І ми не можемо дозволити, щоб історія повторилася знову”, — наголосила речниця Білого дому.

Читайте також: Пакет про допомогу Україні отримає підтримку, як тільки його буде поставлено на голосування у Палаті представників США, — експерт

Нагадаємо, Палата представників США у п’ятницю, 19 квітня, провела процедурне голосування за чотири законопроєкти про іноземну допомогу, зокрема для України, що дозволяє винести їх на розгляд Палати. Голосування за пакет законопроєктів у Палаті представників очікується сьогодні, 20 квітня.

Прямий ефір