Важкі бої на півдні та сході: карта війни на 7 жовтня (ВІДЕО)

За останні кілька днів Збройні сили України деокупували частину Херсонської області. На Південнобузькому напрямі українські війська вражають вогнем позиції противника. На Донеччині тривають важкі бої на Авдіївському напрямку. Також одна з найважчих ділянок Донеччини – Бахмутська. Це зображено на карті війни, складеної телеканалом FREEДОМ за даними Генерального штабу ЗСУ станом на сьогодні, 7 жовтня.

Умовні колірні позначення:

  • червоним кольором позначено територію, яка тимчасово не підконтрольна Збройним силам України;
  • сірим — так звана сіра зона, тобто статус якої невідомий;
  • блакитним та зеленим — звільнена та деокупована українськими військами територія.

Так, за останні кілька днів українські війська деокупували частину Херсонської області – це Південнобузький напрямок. За даними Генштабу ЗСУ, тут вогнева поразка відзначалася у понад 25 населених пунктах по всій лінії фронту.

Тяжкі бої тривають у Донецькій області — передусім у напрямку міст Авдіївка та Бахмут. За даними Генштабу ЗСУ, противник продовжує обстрілювати прилеглі населені пункти.

Харківську область майже повністю звільнено від російських окупантів, але російські війська продовжують обстріл української території.

Волинський та Поліський напрями — тут ситуація без істотних змін. Але за даними ЗМІ, на території Республіки Білорусь, яка якраз межує з цими районами України, було доставлено чергову партію російських боєприпасів в обсязі близько 10 тис. тонн.

Прямий ефір