В Україну надійшла друга партія озброєння від США

Фото UA

У ніч з 17 на 18 жовтня в Україну прибув черговий вантаж міжнародної технічної допомоги для потреб Збройних сил від уряду Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт Міністерства оборони України.

Це вже друга партія озброєння від американських партнерів, яка відбулася за результатами домовленостей, досягнутих під час візиту Володимира Зеленського до США.

“Станом на сьогодні здійснюється розвантаження другої партії товарів, які надійшли в межах даної угоди. З метою досягнення повної взаємосумісності Збройних сил України із країнами-членами НАТО, Кабінетом міністрів України реалізовано ініціативу президента України щодо постачання медичного майна та озброєння із боєприпасами”, – зазначив уповноважений управління Медичних сил ЗСУ з питань зовнішньоекономічної діяльності полковник медичної служби Олександр Матійчук.

Найближчим часом очікується надходження ще однієї, третьої партії вантажу від уряду Сполучених Штатів Америки.

Загальна сума матеріальних засобів від США Україні за результатами домовленостей, досягнутих під час нещодавнього візиту Володимира Зеленського до США, становить $60 млн. Вона надається додатково до раніше погодженого обсягу у $250 млн.

Загалом, починаючи із 2014 року Україна отримала матеріально-технічної підтримки від США на загальну суму понад $2 млрд.

Нагадаємо, 11 жовтня в Україну прибула перша партія військової допомоги від уряду США, що включала медичне майно, озброєння, боєприпаси, високоточне озброєння та засоби радіолокаційного спостереження.

Читайте також: Роботизовані комплекси та кібервійська – що чекає українську армію (ВІДЕО)

Прямий ефір