Після тристоронньої зустрічі в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) переговорний процес сьогодні, 4 лютого, продовжився у форматі роботи в групах. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Рустем Умєров за підсумками зустрічі української, американської та російської делегацій, інформує FREEДОМ.
“Робота була змістовною та продуктивною, з орієнтацією на конкретні кроки та практичні рішення”, — написав він у Telegram.
За підсумками зустрічі українська переговорна команда готує доповідь президенту Володимиру Зеленському.
Читайте також: В Абу-Дабі стартує другий раунд переговорів України, США та Росії: що обговорюватимуть делегації
Нагадаємо, новий раунд тристоронніх мирних переговорів за участю України, США та РФ розпочався в Абу-Дабі сьогодні, 4 лютого.














