Українські розвідники знищили підземний склад вибухівки в Росії — подробиці

ГУР МОУ. Ілюстрація: gur.gov.ua

В ніч на сьогодні, 30 серпня, розвідники Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України (МОУ) знищили підземний склад вибухових речовин у Тульській області РФ. Про це FREEДОМ повідомили джерела в українській розвідці.

Вибухівка, а саме піроксиліновий порох, зберігалася на території “Алексинського хімічного комбінату” у місті Алексин. Цю речовину використовують у боєприпасах стрілецького озброєння, артилерійських систем та окремих ракетних двигунах.

За повідомленнями у місцевих пабліках, мешканці чули гучні вибухи, а за тим до місця події направилися пожежні машини та карети швидкої допомоги.

Читайте також: На вузловій залізничній станції “Тверь” стався вибух, — джерела в українській розвідці (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, в ніч на 28 серпня підрозділи Сил оборони України атакували Афіпський і Куйбишевський НПЗ.

Прямий ефір